Targowek pokonany .

W drugim ligowym meczu w ciepla i sloneczna sobote na boisku w WIeliszewie spotkalismy sie z zespolem Pss Targowek .Mecz rozpoczal sie od przepięknych akcji naszego zespołu ,graliśmy piekna kombinacyjną piłkę a nasz bramkarz nie miał zbyt wiele pracy.Pod koniec 1 kwarty udało nam sie strzelić gola,radość calej druzyny byla niesamowita . 1 kwarta przyniosła nam jeszcze poprzeczkę i słupek .Na poczatku drugiej kwarty tracimy gola i gra sie lekko wyrownala ale potem bylo bardzo radosnie.Strzelamy  kolejno 4 bramki i do konca meczu kontrolujemy przebieg wydarzeń  na boisku .Nie dajemy strzelic sobie bramki, nasz bramkarz ponownie  gra fantastyczne zawody.Gra calego zespolu byla fantastyczna oprócz tych 5 bramek [strzelali 3 Maciek 1Dawid,1Filip ] mielismy jeszcze 2 poprzeczki ,słupek i kilka niewykorzystanych setek.W tym meczu na dużym boisku dało sie zauważyć jak wazne jest stosowanie sie do polecen trenera odnośnie naszego systemu gry-wszyscy wywiązali sie z tego bardzo dobrze .Gratulacje dla naszych mlodych  pilkarzy ;Huberta,Alexa,Pawla,Oscara,Tristana,Filipa,Kuby,Mattiego,Marcina,Tomka,Dawida i Macka.