III kolejka ligowa Dab Wieliszew - AP 11

III kolejka ligowa Dab Wieliszew  - AP 11

Nasza drużyna grająca w grupie IV ligi Orlików U-11 spotkala sie z kolegami z akademi [Dab Wieliszew].Mecz zaczal sie od szybkich  atakow naszej druzyny lecz w miare uplywajacego czasu bramki nie padaly.Pod koniec pierwszej kwarty padla bramka lecz ku zdumieniu naszych pilkarzy i rodzicow byla to bramka dla naszych przeciwnikow.Po wznowieniu 2 kwarty pada jeszcze jedna bramka dla Debu i nasi mlodzi pilkarze wreszcie wzieli sie do gry .2 kwarta konczy sie przy wyniku 4-2 dla nas..W  3 i 4  kwarcie strzelamy jeszcze 9 goli i mecz wygrywamy 13-2.Dzisiaj w  rozgrywkach ligowych zadebiutowalo 2 graczy.  Artur  i Bartek.Gratulacje dla calej druzyny i oby seria wygranych meczow byla nadal kontynuowana ,bo za 2 tygodnie  trudne spotkanie z Dragonem Bielany.