WEEKEDOWE TURNIEJE

WEEKEDOWE  TURNIEJE

Dużo grania  , 2 ostatnie turnieje za nami .W  sobotę  graliśmy na Turnieju Targówek Cup .Był to nasz pierwszy Turniej w formule 8+1 i poszło nam całkiem nieżle. W fazie grupowej  wygraliśmy  2 mecze z Kijowem oraz  z PSS Targówek oraz zremisowalismy  z Warszawską APN ,oraz pechowo bo w ostatniej minucie z Jagiellonią Białystok 1-2.Mecze trwały po 20 min i wszyscy powołani chłopcy dużo grali.W fazie II turnieju  rozegralismy  2 mecze , oba  przegralismy ze Zniczem 0-1 oraz Apn  Ostrołeka 1-2 .Cały Turniej wygrała drużyna Jagielloni  na podium staneli też chłopcy z   Poloneza i Kijowa.W niedziele w mocno  okrojonym składzie  wybraliśmy sie na turniej rocznika 2003  do  Góry Kalwarii  gdzie walczyło ze sobą na 3 boiskach 18 druzyn.Po  5 wygranych i 3 porażkach  zajeliśmy  5 miejsce . Najważniejsze w tych turniejach bylo zdobywanie  doswiadczenia  i dobra zabawa.W  obu turniejach bramki zdobywali  14 Maciek i po 3 Kuba z  Dawidem oraz 1 Kazik  a asystami popisali się 10 Kuba po 3 Maciek i Dawid oraz po 1 Tomek , Mikołaj i Oscar ............A od dzisiaj Wakacje i oby bez kontuzji i w dobrej  formie wszyscy się spotkali na pierwszych treningach po przerwie wakacyjnej.