I Miejsce na Turnieju w Legionowie

Radosć, zapanowała w naszej ekipie po ostatnim gwizdku sędziego na Turnieju o Puchar Starosty Legionowa .Nasza drużyna spisała się znakomicie i wygrała ten dobrze obsadzony turniej w finale pokonując zespół Victori Sulejówek a w półfinale drużynę  Ursusa Warszawa.Z obydwoma tymi ekipami  przegrywaliśmy podczas ostatnich turniejów i tym razem chłopcy wzieli  rewanż  za wcześniejsze niepowodzenia .W fazie grupowej pokonaliśmy Victorie Sulejówek  3-2 ,zremisowaliśmy 0-0 z druzyną  FDA Wieliszew oraz wygralismy z kolegami z Poloneza Warszawa 3-0. W naszej ekipie świetnie spisywali sie bramkarze Hubert i Konrad  w bloku defensywnym swietnie pod nieobecnosc Tomka A  radził sobie Ostry któremu dzielnie pomagali bracia Wajsowie i Kazik.W  zadaniach ofensywnych swietnie uzupełniali sie Maciek ,Kuba i David .Zawodnicy rezerwowi [Matti i Artur ] dawali bardzo dobre zmiany .Za tydzien zagramy w dwóch  kolejnych turniejach [sobota Targówek cup ,a w niedzielę kolejny raz wystąpimy  na turnieju Nadstal -tym razem w roczniku  2003]i WAKACJE.