9-2 z DRAGONEM, BRAWO

9-2 z  DRAGONEM, BRAWO

W  naszym  kolejnym  meczu  ligowym  gralismy z druzyna Dragon Bielany .Mimo ze poczatek meczu byl  troche nerwowy I kwarte wygrywamy 2-0  W  II kwarcie gra sie znacznie poprawila ,rece same skladaly sie do oklaskow  i mimo zacietego oporu druzyny z  Bielan  strzelamy kolejne 3 bramki i polowa meczu za nami a wynik jest 5-0 dla  AP11. III kwarte remisujemy 1-1 by w ostatniej strzelic jeszcze 3 bramki i przypieczetowac swoja wygrana w tym meczu .Dzisiaj trzeba  pochwalic chlopakow za walecznosc i pracowitosc na boisku bez ktorych nie bylo by sukcesu. Kolejny bardzo dobry wystep  zanotowal  nasz  bramkarz.Dzisiaj pochwaly naleza sie tez rodzicom-kibicom naszej jak i przeciwnej druzynie za mily i kultularny doping dla naszych mlodych  pilkarzy.