Zwyciestwo na Targowku 5:4

W kolejnym naszym meczu spotkalismy sie z druzyna PSS Targowek.Na poczatku meczu po ladnej zespolowej akcji strzelamy gola ,ale przeciwnk szybko wyrownuje.Na poczatku drugiej kwarty sytulacja sie powtarza zdobywamy gola na 2-1 ale przeciwnik sie nie poddaje i za chwile jest 2-2,nasi chlopcy kolejny raz pokazuja nieustepliwosc i wole walki przez co udaje nam sie zdobyc kolejne 2 bramki .w III kwarcie Targowek znow zmiejsza dystans na jedna bramke ,gra jest coraz bardziej zacieta nikt nie odstawia nog ,sa  faule i kontuzje ale udaje nam sie strzelic jeszcze jedna  bramke i przy wyniku 5-3 gra sie wyrownala. Targowek po raz czwarty pokonuje naszego bramkarza i zaraz potem mecz sie konczy.Cieszy kolejne zwyciestwo ,brawa dla druzyny za odwage i wysilek wlozony w ten mecz.Szczegolne brawa naleza sie naszemu snajperowi Mackowi ktory to pomimo przeziebienia przyjechal i swoja gra bardzo pomogl naszej druzynie .