Wygrana w przedostatniej kolejce

W przedostatniej kolejce tej rundy spotkalismy sie z zespolem Markovi .Tydzien wczesniej wygralismy po dobrym meczu z Legionem i wierzylismy ze uda sie podtrzymac dobra gre  i w Markach.Mecz byl rozgrywany na sliskiej I grzaskiej murawie ale nie przeszkodzilo to  nam w dobrej grze .W  pierwszej polowie zagralismy bardzo dobrze ,stwarzajac sobie kilka ciekawych  sytulacji pod bramka rywali .Pod koniec 1 polowy strzelilismy bramke po akcji calego zespolu..W drugiej polowie meczu strzelamy 2 bramke . W ostatnich 15 minutach do glosu doszedl nasz przeciwnik ktory kilkakrotnie strzelal na nasza bramke ale swietnie dysponowany [juz 2 mecz z rzedu ]nasz bramkarz pewnie wylapuje  pilki. Na 5 min przed koncem meczu przeciwnik strzela gola i wynikiem 2;1 dla AP 11 sedzia konczy mecz.W ostatnim meczu w  za tydzien w niedziele powalczymy o 2 miejsce w grupie z druzyna Victori Sulejowek .