Sparing po 9

To juz drugi sparing w tej formule po 9 ,ktora to bedzie obowiązywała od nowego sezonu. W poprzednim tygodniu spotkalismy sie z druzyna FDA Wieliszew i wygralismy ten sparing 8:1 po kilku bardzo dobrych akcjach i golach Macka ,Davida oraz efektownej  bramce z 30 metrów autorstwa Tristana. W dniu dzisiejszym gosciła u nas zaprzyjazniona Akademia Warszawska APN z którą to juz raz gralismy na turnieju w Jabłonnie.Tym razem przeciwnik postawił nam trudne warunki gry i cieżko  było nam sie przebić pod pole karne przeciwnika .W miare trwania meczu zarysowała sie nasza przewaga i ostatecznie mecz zakończyl sie naszym zwycięstwem 4:2 [bramk: 2 xMaciek ,2 xKuba] Niewątpliwie taki sparing w tej formule przynióslł nam nowe doświadczenie i pokazał  jak bardzo bedą sie rózniły mecze od nowego sezonu.