AP 11 - ESCOLA 2-7

AP 11 - ESCOLA    2-7

W ósmej kolejce ligowej z zmierzyliśmy się zespołem escola varsovia. Spotkanie rozgrywane w trzydziesto stopniowym upale mogło się podobać .Na meczu zabrakło kilku podstawowych graczy i z jednym zawodnikiem na zmianę zaczeliśmy grę.Pierwsza kwarta zakonczyla sie wynikiem 0-0 nasz zespół pokazał dużą wole walki i kilka ciekawych akcji .W drugiej kwarcie w końcu padły gole 2 dla esoli i jeden dla ap 11.Z araz po rozpoczęciu 3 kwarty mielismy 2 ciekawe sytułacje i było blisko remisu. Potem do głosu doszli gracze escoli ,było widać ze gramy prawie bez zmian i escola strzela nam 2 bramki .Nasi chłopcy nie poddawali się walczyli na calego czego efektem była bramka na 4:2 , ostatecznie mecz zakończy się wynikiem 7:2 dla escoli ale pozostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie .Gole zdobywali Kuba i Maciek a asystą popisali sie Dawid i Maciek .Trzeba pochwalić tez za postawe na boisku obu Tomków ,braci Wajsów oraz Mattiego, ktorzy dzielnie rozbijali ataki renomowanego przeciwnika.