7:7 .Remis na poczatek sezonu. W sobote rozegralismy nasz pierwszy mecz w lidze .Przeciwnikiem byl zespol Mazura Radzymin ,przeciwnik bardzo wymagajacy jakby nie bylo wicemistrz ligi w poprzednim sezonie.Poczatek spotkania nie przebiegal po naszej mysli przegrywalismy 0-1,potem 1-3 .Widac bylo treme u naszych chlopcow, ale z kazda minuta bylo coraz lepiej pod koniec drugiej kwarty wygrywalismy juz 4-3 ,fantastycznie spisywali sie obroncy Filip,Pawel i Tristan rozbijali ataki roslych napastnikow z Radzymina.W drugiej i trzeciej kwarcie trener wprowadza Oscara,Alexa,Marcina i Tomka,byly to bardzo dobre zmiany chlopcy dzielnie walczyli .Przeciwnik nie zawsze gral czysto ,faule sie mnozyly co skotkowalo az trzema karnymi ktore nasi napastnicy pewnie wykonali.Bramki w meczu strzelali Dawid 2,Maciek 2 i Kuba 3 ale wszyscy wiemy ze nie wykozrystali w pelni swojego potencjalu do zdobywania bramek i w nastepnym meczu strzela znacznie wiecej goli. Szczegolne brawa naleza sie naszemu bramkarzowi Hubertowi ktory bronil fantastycznie i gdyby nie on to roznie moglo by sie to skonczyc. Brawo trenerzy widac ze chlopcy w kazdym meczu graja coraz lepiej i za tydzien bedzie wygrana.