5:5 z Dragonem w ostatnim meczu sezonu

5:5  z  Dragonem w ostatnim meczu sezonu

W piatek 24-11 zagralismy  ostatni mecz  ligowy w rundzie  jesiennej.Naszym przeciwnikiem byla druzyna Dragon Bielany.Do meczu nasi zawodnicy przystapili zbyt pewni siebie nie doceniajac przeciwnika i po 20 minutach przegrywalismy 2-0 .Dopiero wtedy zaczelismy grac swoje. Nie do konca wszystko nam wychodzilo  bo przeciwnik bardzo brutalnie i ostro przerywal faulami nasze akcje ,w trzeciej kwarcie kiedy juz wygrywalismy 5-4 znow opiekun medyczny  mial sporo pracy .Niestety w ostatniej kwarcie stracilismy bramke i ostatecznie mecz zakonczyl sie remisem 5-5. Trzy bramki w tym meczu przeciwnik strzelil po przypadkowych  odbiciach pilki od naszych obroncow.Miejmy nadzieje ze jak to powiedzial nasz trener na wiosne w I Lidze bedziemy grali z druzynami ktore nie beda tak ostro faulowac.Na koniec podziekowania dla naszych mlodych pilkarzy za wszystkie mecze w ktore wkladali tyle zaangazowania,umiejetnosci i serca do gry, jakby nie bylo rozgrywki skonczyli na 1-miejscu nie przegrywajac meczu.